zoom_in
  • Nowy

Kubek Pusheen - Nurse

Biały kubek ceramiczny z nadrukiem.
Nadruk wgrzewany w powłokę kubka w wysokiej temperaturze, niewyczuwalny pod palcem.
Grafika odporna na ścieranie i utratę koloru.
Intensywne i żywe kolory, odwzorowane w 100%.
Rozmiar nadruku: 8,5 x 20,5 cm.
Pojemność kubka: 330ml
Wszystkie wzory dostępne
Wysyłka 24h

14,90 zł
Brutto
Rodzaj kubka
  • Kubek biały z nadrukiem
  • Kubek magiczny z nadrukiem
szt.

Klasyczny biały kubek ceramiczny najwyższej jakości o pojemości 330ml.
Grafika na kubku wykonana jest technologią Thermosub polegająca na wygrzewaniu kubka w specjalnej maszynie w temperaturze powyżej 200°C. Zapewnia to wyjątkową trwałość i odporność nadruku na ścieranie.
Kolory nadruku odwzorowane są w 100% dzięki skalibrowaniu naszych monitorów z drukarkami specjalnym profilem ICC. Wszystkie wzory są dostępne - nadruk nanosimy na kubek własnoręcznie po otrzymaniu zamówienia.
Wysyłka następuje w przeciągu 1 dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku zamówień z opcją płatności przy odbiorze wysyłamy na następny dzień. Mycie kubków w zmywarce nie jest zalecane. Wielokrotne stosowanie mocnych detergentów i wysokiego ciśnienia wody w zmywarce z upływem czasu może wpłynąć na intensywność koloru. Dla zachowania jak najlepszej jakości zaleca się mycie ręczne, lub na ekonomicznym trybie zmywarki. Kubek można umieszczać w mikrofalówce oraz zalewać wrzątkiem.

Na aukcji przedstawione są jedynie przykładowe wizualizacje sporządzone z ogólnodostępnych grafik tematycznych, które nie są przedmiotem aukcji. Prawa autorskie grafik należą tylko i wyłącznie do ich twórców. Przedmiotem powyższej aukcji jest kubek z usługą nadruku wybranej przez Kupującego grafiki.

Informujemy, że umieszczone na aukcji grafiki mają wyłącznie charakter pokazowy i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa cywilnego. Ofertą jest wykonanie usługi - kubka ze wskazaną przez Klienta grafiką/zdjęciem/projektem/obrazem.

1000 produkty/ów

Produkty

Które mogą ci się spodobać