Świat designerskich wzorów nie ma przed nami tajemnic.

Jeśli szukasz gadżetów mających podkreślić profil twojej firmy to trafiłeś we właściwe miejsce!

W naszej bogatej ofercie znajdziesz gadżety reklamowe takie jak kubki, ecotorby, ecoplecaki i wiele innych.

Wyróżniają nas:

- Dbałość o szczegóły

- Najwyższa jakość wykonania

- Zastosowanie najwyższej jakości materiałów

- Pomoc w opracowaniu projektów graficznych

- Pełne zaangażowanie w każdy z realizowanych projektów

Wiemy że każda firma jest wyjątkowa na swój własny sposób, przez co każda z firm ma inne potrzeby. Dlatego właśnie dla każdej firmy tworzymy ofertę od podstaw aby móc w pełni sprostać stawianym wymaganiom.

Ze swojej strony zapewniamy 100% zaangażowanie we współpracę przy tworzeniu Twojego sukcesu!

Przy dużych zamówieniach możesz liczyć na preferencyjne warunki współpracy.

Nie wiesz czy sprostamy Twoim wymaganiom? Masz pytania odnośnie naszej oferty? Chciałbyś dowiedzieć się na czym polega współpraca z nami? Napisz do nas lub zadzwoń.

Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy otwarci na pytania jak i propozycje!

biuromadfox@gmail.com

tel.: 668 336 625

Koszulki, torby, plecaki i pozostałe artykuły tekstylne wykonujemy w technologii DTG (Direct-To-Garment) co pozwala na uzyskanie nadruków pełnych kolorów, przejścia tonalne, desenie, cieniowania oraz wiele innych efektów niemożliwych do uzyskania inną technologią. Ryzyko Odklejenia się nadruku w zasadzie nie istnieje z uwagi na specyfikę procesu. Włókna zostają trwale zabarwione tuszem który wnika w ich strukturę.

Kubki i obudowy wykonujemy metodą sublimacyjną. Polega ona na poddaniu komponentów, wraz z tuszem, działaniu temperatury rzędu 200°C pod bardzo silnym naciskiem. Pozwala to na uzyskanie trwałego i wyrazistego nadruku. Dzięki zastosowaniu tuszy najwyżej dostępnej jakości nanoszony na gadżety nadruk ma żywe, soczyste i nasycone kolory, co pozwoli w pełni oddać charakter Twojej firmy.